Aktuální novinky včetně výrazného snížení cen tématických koutků najdete v našem novém katalogu.

Tématické koutky a desky pro základní školy

Naše tématické koutky jsou určeny pro všechny vnitřní prostory školy - tedy chodby, učebny, haly atd., kde je volný alespoň jeden roh o rozměru 2x 1×2 m nebo rovná plocha v rozměru 2 x 2 m. Koutek se skládá ze dvou nástěnných panelů, které se připevní přímo na zeď, a podlahového polepu. Celek pak vytváří ideální prostor v učebnách, halách nebo na chodbách, kde se mohou žáci a studenti zastavit, připomenout si jazyk, nebo zajímavé informace a fakta z různých předmětů nebo oborů. Stále přidáváme do nabídky nové tématické koutky, o které je velký zájem.

1 2

Koutky je samozřejmě možné dále kombinovat například s polepy schodů a vytvářet tak tématická patra nebo mezipatra.
Rozměry koutku jsou:
levý panel 1 x 2 m
pravý panel 1 x 2 m podlahový polep 1 x 1 m rohový nebo 0,6 x 2 m rovný.
Na přání jsme schopni rozměry upravit. Materiál je stabilní plast s potiskem a odolnou povrchovou úpravu odolnou proti UV záření.
Koutek si můžete objednat s instalací nebo bez instalace. Záleží jen na tom, jak šikovného máte školníka:)