Kvalitní vliesové tapety s nápaditou grafikou pro každou školu. Jsou velmi odolné proti opotřebení a je možné jimi vyřešit drobné trhlinky na stěnách. Lze využít v každé třídě nebo chodbě  a vytvořit tak herní nebo naopak relaxační zónu.

Oživíme interiér vaší školky jakoukoliv grafikou nebo fotografií. Vytiskneme ji na kvalitní vliesovou tapetu v libovolné velikosti. Tapety prostory výrazně zútulní a dokáží zobrazit vlastně cokoliv si vyberete.

Co jsou to vliesové tapety? A proč je používat?

Vliesové tapety jsou papírové tapety, které mají ve spodní papírové vrstvě netkanou textilii. Díky tomu jsou pevné, nenatahují se a hlavně se dají skvěle strhnout bez poškození a rychle. Vrchní vrstva vliesové tapety je buď papírová a nebo plastová a můžou mít různé struktury.

• šetří čas lepení
  • jsou pevnější
  • nemění velikost - nedochází k tak výraznému protahování
  • díky vyšší plošné hmotnosti a síle lépe schovají nerovnosti omítky
  • lze je odstranit bez roztrhání - tedy snadno ;-)

Neomezujte se, tvořte, vymýšlejte

Díky široké nabídce tiskových i barevných fólií, obrazových rámů, fotopapírů, pláten a desek vám splníme každé přání.

Pomůžeme s grafikou a instalací

Poradíme, společně vymyslíme a vytvoříme - my vytiskneme a tapety rádi nainstalujeme.