Aktuální novinky včetně výrazného snížení cen tématických koutků najdete v našem novém katalogu.

Polepy schodů pro mateřské školy

Sami se budete divit, jak se vaše chodba promění, prosvětlí, rozzáří, po instalaci polepů na schody. Je škoda tohoto místa, které se samo nabízí a je každý den na zorném poli dětí, nevyužít. Navíc se dětem do školy půjde o to radostněji a třeba se i něco nového naučí.

Polepy schodů děláme vždy na míru. Důležité je pro nás znát:

• přesné rozměry schodů
  • povrch schodů ( z jakého materiálu jsou, zda je povrch hladký a rovný, nerovný, hrubý atd)
  • barevné rozvržení
  • celkový počet schodů

Schody získávají na atraktivitě a zároveň se zvýší i jejich viditelnost = bezpečnost.

Polepy schodů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu s matnou povrchovou laminací. V závislosti na povrchu schodů zvolíme vhodný materiál. Pro hladké pevné schody je to vysoce lepivá kvalitní folie a na hrubý nebo drolivý povrch je folie podlepená 1mm plastem.

LÍBÍ SE VÁM? RÁDI VÁM JE UDĚLÁME - STAČÍ, KDYŽ SI DÁTE DOHROMADY NÁSLEDUJÍCÍ TŘI BODY:

POZOR! Hlásit se to musí a my chceme zdvihnout varovný prst před nekvalitními polepy od bratrance vašeho školníka nebo lokálních reklamních agentur. Materiál na polepy schodů jsme dlouho a pečlivě tvořili tak, aby byl trvanlivý, odolný a barevně stálý. Chtějte stejnou kvalitu a pak se dostanete i na stejnou cenu. Lesklé a třpytivé polepy nebrat. Zavolejte nám.