Nástěnná písmena - plast, různá velikost a barvy

Skladem

Sada 30 písmen. Jednotlivá písmena vyřezaná z plastu v různé velikosti a barvách - velikost cca 30-45 cm na výšku. Doplněk vhodný do škol, školek a dalších vzdělávacích zařízení.

Jednotlivá písmena vyřezaná z plastu v různé velikosti a barvách jsou skvělým doplňkem do škol, školek a dalších vzdělávacích zařízení. Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval nejen estetickou hodnotu, ale také funkční a vzdělávací přínosy. Díky své robustnosti, barevnosti a různým velikostem se tato plastová písmena stanou neocenitelným nástrojem pro učitele, vychovatele i děti.

Hlavní výhody:

1. Rozmanitost velikostí a barev

• Písmena jsou dostupná v různých velikostech (cca 30–45 cm na výšku) a široké škále barev. To umožňuje vytvořit atraktivní a poutavou vizuální prezentaci, která může upoutat pozornost dětí a podpořit jejich zájem o učení.
  2. Odolný materiál

• Vyrobeno z kvalitního plastu, písmena jsou odolná vůči opotřebení a poškození. Jsou lehká, snadno manipulovatelná a odolná vůči vlhkosti, což zaručuje dlouhou životnost i v náročném školním prostředí.
  3. Vzdělávací nástroj

• Tato písmena mohou být použita jako interaktivní vzdělávací pomůcka. Mohou sloužit k výuce abecedy, skládání slov, rozpoznávání barev a velikostí. Mohou také podporovat jemnou motoriku při manipulaci s písmeny.
  4. Dekorativní prvek

• Písmena mohou sloužit jako dekorace do tříd, chodeb a dalších prostor vzdělávacích zařízení. Barevná a veselá písmena přinášejí do prostor pozitivní atmosféru a estetickou hodnotu.
  5. Flexibilní použití

• Lze je snadno připevnit na stěny, dveře nebo tabule pomocí oboustranné lepicí pásky, suchého zipu nebo magnetů. Jsou ideální pro vytvoření nástěnek, informačních tabulí nebo herních koutků.
  6. Bezpečnost

• Písmena jsou vyrobena z netoxických materiálů a splňují všechny bezpečnostní normy, což je činí vhodnými pro použití v prostředí s malými dětmi.
  7. Kreativita a zábava

• Děti mohou využít písmena k různým aktivitám, jako je tvorba slovních her, vytváření vlastních zpráv a zdobení prostor. Tato interaktivní forma učení podporuje kreativitu a zábavné objevování světa písmen.
  8. Přizpůsobitelnost

• Možnost zakoupit jednotlivá písmena nebo celé sady umožňuje přizpůsobit produkt konkrétním potřebám a požadavkům každé třídy nebo vzdělávacího zařízení.

Tento produkt je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktické, odolné a esteticky přitažlivé řešení pro podporu vzdělávacího procesu. Jednotlivá písmena vyřezaná z plastu v různé velikosti a barvách přinášejí do škol a školek nový rozměr zábavy a učení, který děti bude bavit a motivovat.