Nástěnná mapa světa bez názvů zemí s popisovatelným povrchem

Skladem

Nástěnná mapa světa bez názvů zemí s popisovatelným povrchem je ideálním nástrojem pro vzdělávací účely, kancelářské prostory, plánování cest nebo dekoraci interiéru. Tato mapa kombinuje elegantní design s praktickými funkcemi, které ocení jak studenti, tak profesionálové. Níže jsou uvedeny hlavní výhody tohoto produktu: Více

Hlavní výhody:

1. Interaktivní povrch
    • Mapa je vyrobena z materiálu, který umožňuje psát a kreslit na její povrch pomocí suchého stíracího fixu. To poskytuje možnost personalizace a opakovaného použití.
  2. Vzdělávací nástroj
    • Díky absenci názvů zemí je mapa skvělým pomocníkem při výuce geografie. Umožňuje studentům procvičovat si umístění jednotlivých zemí a kontinentů.
  3. Flexibilní použití
    • Díky popisovatelnému povrchu lze mapu použít při prezentacích, na konferencích nebo při týmové spolupráci, kde je potřeba vizuálně znázornit geografické údaje.
  4. Kvalitní materiály
    • Mapa je vyrobena z odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Povrch je snadno stíratelný a snadno udržovatelný.
  5. Možnost aktualizace
    • Kdykoli se změní politické hranice nebo dojde k významným událostem, můžete mapu jednoduše upravit podle aktuálních potřeb bez nutnosti nákupu nové verze.

Tato nástěnná mapa světa je nejen praktická a funkční, ale také stylová. Je to perfektní volba pro každého, kdo chce mít svět na dosah ruky a zároveň využívat mapu jako kreativní a interaktivní nástroj.

Rozměry 200 x 135
Materiál 3 mm plast popisovatelným povrchem