Před téměř 6 lety jsme jako první v republice začali nabízet polepy pohledových stran schodiště. Bylo to něco nového, neotřelého. Otevřelo nám to dveře k dalším produktům, které přišly tak nějak samy od sebe. Prostě vyplynuly z komunikace mezi námi a školami. Původně malý projekt se rozrostl v menší firmu a stále roste. Baví nás, jak nás Vy, naši zákazníci stavíte stále před nové a nové výzvy. Naše pole působnosti se tak rozšiřuje a dávno už neplatí: "Aha, Vy jste Ti s těmi polepy." Vyhledali jsme nové materiály a naučili se je používat v místech, kde by nás to dříve nenapadlo.
Produktová řada je široká a velkou většinu našich výrobků máme skladem. Nicméně stále připravujeme další a další novinky a také ty stávající upravujeme na míru tak, aby zapadly do interiéru.
Naše práce je vášní i koníčkem.
Tým Barevná škola