Prvním hitem roku 2020 je a bude bezpochyby naše senzomotorická dráha - prohlédněte si všechny detaily Senzomotorické dráhy.

Koutek finanční gramotnosti pro první stupeň

Výrobce: Barevná škola

Finanční gramotnost je (nejen) na základních školách velké téma. Protože s tímto tématem souvisí spousta pojmů, které si děti ne zrovna snadno zapamatují, připravili jsme tento koutek finanční gramotnosti, kde najdou vše potřebné přehledně a jasně vysvětlené.

Cena: 10 990.00 Kč s DPH
9 082.64 Kč bez DPH


První deska koutku je peníze, měny, bankovky, mince a platební nástroje. Dále na příkladu názorně vysvětluje jak funguje půjčka či úvěr a jak je tvořena jeho splátka. 

Druhá deska se zabývá příjmy a výdaji včetně jejich poměru a cenami vybraného zboží. Děti samy mohou na popisovatelnou část dopsat aktuální ceny a kurzy měn. 

Podlahová část pak zobrazuje strukturu mzdy a odvodů státu. Názorně tak zobrazí poměr toho, kolik zaměstnanec vydělá, kolik opravdu dostane v čisté mzdě a jaké jsou mzdové náklady zaměstnavatele. 

Jako všechny naše výukové koutky, i koutek finanční gramotnosti může být v případě potřeby umístěn v ploše jako dvě navazující desky. Tedy v rozměru 2 x 2 m. Podlahový polep je tomu uzpůsobený.

Dodání i s montáží na místě do 10 dnů. Více o montáži píšeme v sekci Montáž, ale každopádně Vám vše rádi nainstalujeme, stačí říct. 

 

 

Náš web využívá ke sběru dat cookies, potvrďte prosím svůj souhlas.

Více informací