Nová služba pro školy v Jihomoravském kraji - LÉTAJÍCÍ ŠKOLNÍK

Doprava

Doprava a dodání zboží při objednávce z eshopu

a) V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

b) Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

c) V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit veškeré náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, tedy náklady spojené s jiným způsobem doručení.

d) Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

e) Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Doprava při objednávce montáže

Pokud si s našimi produkty objednáte přímo i montáž na místě, dopravíme Vám vše potřebné v rámci montáže a cenu za dopravu Vám v tomto případě spočítáme v rámci celé zakázky. 

Náš web využívá ke sběru dat cookies, potvrďte prosím svůj souhlas.

Více informací