Sami se budete divit, jak se vaše chodba promění, prosvětlí, rozzáří, po instalaci polepů na schody. Je škoda tohoto místa, které se samo nabízí a je každý den na zorném poli dětí, nevyužít. Navíc se dětem do školy půjde o to radostněji a třeba se i něco nového naučí. Polepy schodů děláme vždy na míru. Důležité je pro nás znát:

• přesné rozměry schodů
  • povrch schodů ( z jakého materiálu jsou, zda je povrch hladký a rovný, nerovný, hrubý atd)
  • barevné rozvržení
  • celkový počet schodů

Schody získávají na atraktivitě a zároveň se zvýší i jejich viditelnost = bezpečnost.

LÍBÍ SE VÁM? RÁDI VÁM JE UDĚLÁME - STAČÍ, KDYŽ SI DÁTE DOHROMADY NÁSLEDUJÍCÍ TŘI BODY:

POZOR! Hlásit se to musí a my chceme zdvihnout varovný prst před nekvalitními polepy od bratrance vašeho školníka nebo lokálních reklamních agentur. Materiál na polepy schodů jsme dlouho a pečlivě tvořili tak, aby byl trvanlivý, odolný a barevně stálý. Chtějte stejnou kvalitu a pak se dostanete i na stejnou cenu. Lesklé a třpytivé polepy nebrat. Zavolejte nám.

Žádná položka